Odzyskiwanie danych jako kierunek spółki po utracie danych.

złamany pendrive odzyskiwanie danych Jak wybrać najlepsze oprogramowanie do odzyskiwania danych Android

Oprogramowanie do odzyskiwania danych Android może przywrócić usunięte wiadomości tekstowe i inne pliki. Niektóre z nich obsługują nawet przywracanie usuniętych obrazów. FoneLab Android Data Recovery jest jednym z takich programów. Odzyskuje usunięte wiadomości SMS za pomocą jednego kliknięcia i może je zapisać w formacie CSV, HTML, a nawet z załączonymi obrazami. Oprogramowanie może również odzyskać usunięte kontakty, historię połączeń i informacje z kalendarza.

Darmowe odzyskiwanie danych z systemu Android

Jeśli straciłeś wszystkie dane na swoim telefonie z systemem Android, istnieje wiele opcji dostępnych dla Ciebie. Możesz użyć oprogramowania do odzyskiwania danych, aby odzyskać utracone pliki z telefonów z systemem Android. Istnieje wiele z tych programów tam, więc jak wybrać najlepszy dla swoich potrzeb? Nie zawsze jest to tak łatwe, jak się wydaje. Pierwszym krokiem w odzyskiwaniu danych jest wybór programu, który jest kompatybilny z Twoim smartfonem z systemem Android. Kolejnym ważnym krokiem jest spojrzenie na koszt każdego oprogramowania. Nie chcesz przecież musieć płacić fortuny tylko po to, by odzyskać utracone dane ze swojego urządzenia.

Na szczęście istnieje kilka darmowych aplikacji, które mogą odzyskać utracone dane z telefonów z systemem Android. Oprogramowanie jest bezpieczne w użyciu i nie zainfekuje twojego telefonu złośliwymi wirusami lub dołączonymi wtyczkami. Nie będzie również zbierać ani kraść twoich danych osobowych. Jest to dobra rzecz dla Ciebie i Twojej prywatności.

Oprogramowanie pozwala również wybrać pliki, które chcesz odzyskać. Po wybraniu plików będziesz musiał wybrać lokalizację, w której przechowywane są odzyskane dane. Następnie wystarczy wybrać folder, w którym chcesz zapisać odzyskane dane. Korzystanie z tych aplikacji jest szybkie, łatwe i bezpieczne. Możesz przywrócić dane na telefonach i tabletach z systemem Android w ciągu kilku minut!

Darmowe oprogramowanie do odzyskiwania danych Android ma kilka wspaniałych funkcji i jest kompatybilne z wieloma popularnymi markami telefonów. Oprogramowanie pozwoli Ci również wyświetlić podgląd danych przed ich odzyskaniem. Oprócz odzyskiwania utraconych danych, można również odzyskać usunięte wiadomości tekstowe i dzienniki połączeń. Z odpowiednim oprogramowaniem można nawet odzyskać utracone wiadomości e-mail i dokumenty z telefonu z systemem Android.

Najlepsze darmowe oprogramowanie do odzyskiwania danych na Androida pozwoli Ci również przywrócić utracone dane z karty SD. Po pobraniu oprogramowania na komputer, możesz rozpocząć proces odzyskiwania. Po pobraniu i zainstalowaniu oprogramowania postępuj zgodnie z instrukcjami dostarczonymi przez oprogramowanie. Może pomóc w odzyskaniu utraconych danych na telefonach z systemem Android, w tym modelach Samsung, HTC i Sony. Wadą tego darmowego programu do odzyskiwania danych Androida jest to, że jest on skuteczny tylko na kartach SD, a nie w pamięci wewnętrznej.

Innym darmowym programem do odzyskiwania danych z Androida jest Recoverit, który może odzyskać każdy rodzaj danych z urządzenia. Posiada dwa tryby skanowania pamięci, bezpośrednio lub przez kartę SD. To oprogramowanie jest również w stanie odzyskać usunięte pliki i może pomóc w tworzeniu kopii zapasowych istniejących plików. Jest bezpłatny do skanowania telefonu z Androidem i pozwala odzyskać do 10 plików na skanowanie.

Ważne jest, aby pamiętać, że każde narzędzie do odzyskiwania działa inaczej na telefonach z systemem Android. Będziesz musiał zdecydować, który z nich jest najlepszy dla Twojej sytuacji. Jeśli szukasz płatnego narzędzia, spróbuj Stellar Data Recovery for Android. Jest dostępny zarówno w edycjach dla komputerów Mac, jak i Windows.

Obsługiwane urządzenia z systemem Android

Jeśli jesteś użytkownikiem systemu Android, prawdopodobnie miałeś problem z utraconymi danymi. Mogło to nastąpić, ponieważ Twoje dane zostały przypadkowo usunięte lub z powodu problemu z oprogramowaniem. Niestety, wiele osób nie wykonuje często kopii zapasowych swoich danych, a utrata danych może zdarzyć się każdemu w dowolnym momencie. Na szczęście istnieje kilka sposobów na odzyskanie utraconych danych.

Przy wyborze oprogramowania do użycia, należy rozważyć rodzaj danych, które chcesz odzyskać. W zależności od potrzeb, możesz chcieć szybszego odzyskiwania. Jeśli nie jesteś technikiem, możesz chcieć iść z prostszym narzędziem, które może odzyskać więcej danych szybko. Istnieją pewne programy do odzyskiwania danych Android, które mają proste interfejsy użytkownika i inne, które są bardzo złożone.

Aplikacja do odzyskiwania danych dla Androida przeskanuje wewnętrzną lub zewnętrzną pamięć telefonu i odzyska Twoje dane. Niektóre z tych aplikacji mogą nawet pracować na komputerach PC lub dyskach flash, więc mogą być kompatybilne z systemem Windows i różnymi systemami plików. Może to być ogromna korzyść, jeśli potrzebujesz szybkiego dostępu do ważnych danych.

Jeśli nie chcesz wydawać pieniędzy, możesz również pobrać darmową aplikację na Androida, taką jak MyJad’s Android Data Recovery, która pozwoli Ci odzyskać usunięte pliki. Program ten wyświetli listę usuniętych plików wraz z ich oryginalną ścieżką katalogową i poprowadzi Cię przez cały proces. Oprogramowanie pozwala również na podgląd odzyskanych plików i zapisanie ich w usłudze przechowywania w chmurze, takiej jak Dropbox.

Inną opcją odzyskania usuniętych danych z urządzeń z systemem Android jest użycie systemu Linux. Powinieneś upewnić się, że oprogramowanie, które wybierzesz, jest kompatybilne z twoim systemem operacyjnym. Oprogramowanie open source do odzyskiwania danych, takie jak PhotoRec, będzie działać na Linuksie. Jeśli nie czujesz się komfortowo używając systemu operacyjnego opartego na Linuksie, możesz sprawdzić procesy, które inni użytkownicy skonfigurowali, aby odzyskać swoje utracone dane.

Obsługiwane urządzenia z systemem Android do odzyskiwania danych to Samsung Galaxy Note, HTC One, LG, Motorola, Sony. Oprogramowanie odzyska kontakty, wiadomości SMS, wiadomości WhatsApp i zdjęcia. Obsługuje również odzyskiwanie danych na zewnętrznych kartach pamięci. A do tego jest szybkie! To świetny sposób na odzyskanie utraconych danych.

EaseUS Mobisaver to prosta w obsłudze i niedroga aplikacja do odzyskiwania danych. Program może łatwo odzyskać dane z uszkodzonych, usuniętych i sformatowanych urządzeń z systemem Android. Oferuje również ochronę prywatności i bezpieczeństwa. Możesz wyświetlić podgląd plików przed ich odzyskaniem. Dzięki EaseUS MobiSaver możesz odzyskać dane ze swojego smartfona z Androidem w zaledwie trzech prostych krokach.

Koszt

Usługi odzyskiwania danych Android różnią się ceną w zależności od modelu telefonu i uszkodzenia. Większość odzysków kosztuje od 299 do 599 dolarów, ale są pewne wyjątki od tej reguły. Na przykład, jeśli telefon został upuszczony lub wyszczerbiony, może trzeba będzie zapłacić więcej. Usługa odzyskiwania danych po wyszczerbieniu może kosztować nawet 599 dolarów. Uszkodzenia fizyczne mogą również zwiększyć koszt odzyskiwania danych.

Profesjonalna usługa odzyskiwania danych prawdopodobnie użyje specjalistycznych narzędzi do wyodrębnienia usuniętych plików z urządzenia z systemem Android. Chociaż ta usługa może kosztować kilkaset dolarów, może to być świetna opcja dla twoich utraconych danych. Ponadto, łatwo jest uzyskać oszacowanie przed zapisaniem się do usługi. Ponadto niektóre firmy oferują bezpłatne próby, co zawsze warto spróbować.

Jeśli szukasz Data Recovery Professional, prawdopodobnie będziesz musiał zapłacić stawkę godzinową, która waha się od 100 do 500 dolarów. Stawka zależy od doświadczenia specjalisty ds. odzyskiwania danych, miejsca, w którym się znajduje, oraz czasu potrzebnego na pozyskanie części zamiennych. Chociaż dostępne są darmowe usługi, mają one ograniczenia i limity czasowe.

Na przykład, proces chip off nie będzie działać dla starszych telefonów. Aby skutecznie odzyskać dane z tych urządzeń, musisz usunąć szyfrowanie oparte na plikach. Może to być bardzo trudne do zrobienia na Androidzie, ponieważ wewnętrzna pamięć flash NAND bardzo różni się od dysku twardego. Nie jest to jednak niemożliwe, jeśli wiesz, jak używać oprogramowania, które śledzi przestrzeń dyskową na urządzeniu z systemem Android.

Jakość oprogramowania do odzyskiwania danych Android musi być w stanie odzyskać wszystkie rodzaje plików i powinien być kompatybilny z urządzeniem. Jak w przypadku każdego produktu, upewnij się, że koszt jest rozsądny i w ramach budżetu. Według Statista, istnieje 1,6 miliarda użytkowników Androida na całym świecie, a udział w rynku wynosi 74,2%, więc znalezienie dobrego oprogramowania do odzyskiwania danych nie jest trudne.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]