Odzyskiwanie danych w efektywne triki.

złamany pendrive odzyskiwanie danych Odzyskaj skasowane pliki z Android Data Recovery

Jeśli usunąłeś coś ważnego ze swojego urządzenia z systemem Android, będziesz musiał użyć oprogramowania do odzyskiwania danych Androida, aby go odzyskać. Android traktuje przestrzeń, gdzie pliki zostały usunięte jako „puste”. Oznacza to, że jeśli przypadkowo usunąć plik, to nie jest faktycznie usunięte – to po prostu zostaje nadpisany przez nowe pliki. Więc, to jest zasadniczo „stracone” do telefonu.

Tenorshare UltData

Jeśli potrzebujesz odzyskać utracone dane z systemu Android, powinieneś sprawdzić Tenorshare UltData, program do odzyskiwania danych skierowany do użytkowników Androida. Ma przyjazny dla użytkownika interfejs i może odzyskać dane bezpośrednio z urządzenia. W przeciwieństwie do innych aplikacji do odzyskiwania danych, nie wymaga dostępu root, więc możesz go używać bez obaw o utratę jakichkolwiek danych osobowych. Ponadto Tenorshare UltData obiecuje, że nie udostępni Twoich danych osobowych platformom stron trzecich. Jego interfejs jest przyjazny dla użytkownika i intuicyjny, a wszystkie najważniejsze funkcje są wyświetlane z przodu.

Tenorshare UltData for Android oprogramowanie do naprawy danych może odzyskać różne rodzaje plików, w tym pliki audio i wideo. Może również odzyskać dane WhatsApp i kontakty, a także dokumenty. Jest dostępny zarówno w systemach operacyjnych Android, jak i Windows. Do działania wymaga przewodu USB i funkcji debugowania USB. Po zainstalowaniu oprogramowania można rozpocząć proces odzyskiwania usuniętych plików.

Tenorshare UltData for Android oprogramowanie do naprawy danych ma intuicyjny interfejs i obsługuje większość urządzeń z systemem Android, w tym Samsung Galaxy S8 i Galaxy S7. Może przywrócić utracone dane z różnych plików, w tym filmów, zdjęć i muzyki. Może nawet przywrócić usunięte wiadomości WhatsApp i dane z aplikacji do przesyłania wiadomości. Jest to idealne rozwiązanie dla każdego, kto stracił lub usunął dane na urządzeniu z systemem Android.

Oprócz odzyskiwania utraconych danych z systemu Android, UltData for Android obsługuje inne konta pamięci masowej w chmurze, w tym Google Drive, Dropbox i OneDrive. Ponadto obsługuje dostęp z pulpitu i przeglądarki.

AnyMP4

Jeśli chcesz przywrócić usunięte pliki z telefonów z systemem Android na komputer Mac, AnyMP4 Android Data Recovery for Mac jest doskonałym wyborem. Pozwala na podgląd i odzyskanie usuniętych danych z prawie każdego urządzenia z systemem Android. Możesz łatwo przywrócić usunięte zdjęcia, dokumenty i filmy na Maca. Program obsługuje urządzenia różnych producentów, w tym Samsung GALAXY Serial, LG, HUAWEI i HTC. Oferuje również dużą szybkość odzyskiwania i szereg innych funkcji.

AnyMP4 Android Data Recovery jest bardzo przyjazny dla użytkownika. Jego graficzny interfejs pozwala na podgląd pełnowymiarowych obrazów i innych plików multimedialnych. Kategoryzuje również pliki według ich typów, co ułatwia ich znalezienie i przywrócenie. Korzystanie z programu jest bardzo proste, a skanowanie danych Androida można wykonać w ciągu kilku minut.

Kolejną wspaniałą cechą AnyMP4 Android Data Recovery for Mac jest jego automatyczny aktualizator. Możesz sprawdzić aktualizacje w dowolnym momencie i natychmiast je pobrać. Ten program pozwala również dostosować ścieżkę, do której powinny być zapisywane odzyskane pliki. Pozwala również ustawić folder wyjściowy i folder kopii zapasowej, a także pozwala wybrać określone dane do wyodrębnienia.

Kolejną cechą AnyMP4 Android Data Recovery jest możliwość odzyskania usuniętej zawartości tekstowej z urządzeń z systemem Android. Program obsługuje wiele urządzeń z systemem Android, w tym LG, Motorola, HTC i Google. Pozwala również na tworzenie kopii zapasowych urządzenia z systemem Android na komputerze. I jest całkowicie darmowy. Wystarczy pobrać darmową wersję i podłączyć do niej swoje urządzenie. Po tym można wybrać i przywrócić usunięte wiadomości tekstowe i inne pliki.

Po pobraniu programu, podłącz telefon z systemem Android do komputera. Następnie włącz telefon w tryb debugowania USB. Aby wybrać pliki do odzyskania, naciśnij ikonę „Fliter” na środku ekranu. Po kliknięciu „Odzyskaj”, pojawi się nowe okno. Teraz wybierz folder, w którym zostaną zapisane odzyskane pliki.

Wiertło tarczowe

Dzięki Disk Drill for Android data recovery możesz odzyskać usunięte pliki i foldery bez konieczności przywracania całego urządzenia. Oprogramowanie jest w stanie odzyskać pliki w ponad 200 różnych typach plików. Obsługuje również zakorzenione urządzenia z systemem Android i ma możliwość dostępu do wewnętrznej i zewnętrznej pamięci masowej. Oznacza to, że nawet jeśli Twoje urządzenie zostało przywrócone do ustawień fabrycznych, możesz odzyskać utracone dane.

Pierwszym krokiem w użyciu Disk Drill do odzyskiwania danych Android jest odblokowanie urządzenia i włączenie Debugowania USB. Można to zrobić, dotykając pole Build Number siedem razy, a następnie odwiedzając Ustawienia > Opcje programisty. Ta aplikacja wymaga rootowania, więc upewnij się, że udzielasz jej pozwolenia na rootowanie urządzenia.

Drugim krokiem jest wybór rodzaju danych, które chcesz odzyskać. Do wyboru są trzy różne tryby skanowania, z których każdy pozwoli odzyskać różne typy danych. Szybkie skanowanie pozwoli odzyskać utracone pliki z dysku FAT, natomiast głębokie skanowanie pozwoli odzyskać utracone dane z dysku NTFS. Głębokie skanowanie może również odzyskać usunięte pliki, które zostały sformatowane.

Kolejną wspaniałą cechą Disk Drill są jego narzędzia do ochrony danych. Przechowuje on usunięte pliki w swoim skarbcu odzyskiwania, zasadniczo działając jako dodatkowy kosz. To pozwala odzyskać usunięte pliki szybko i łatwo. Inną wspaniałą cechą tego oprogramowania do odzyskiwania danych jest to, że jest bezpłatny.

Disk Drill do odzyskiwania danych Android może odzyskać utracone dane z dowolnego urządzenia z systemem Android. Obsługuje również tablety z systemem Android. Niektóre z nowszych wersji Androida mogą wymagać rootowania, więc upewnij się, że postępujesz zgodnie z instrukcjami dokładnie, aby zapewnić sukces.

FoneLab

Oprogramowanie do odzyskiwania danych FoneLab Android działa na wielu urządzeniach, w tym tabletach, smartfonach i kartach SD. Może również odzyskać usunięte pliki. Skanuje urządzenie mobilne pod kątem szkodliwych wirusów i wyciąga dane do komputera. Tworzy również kopie zapasowe istniejących danych urządzenia mobilnego, dzięki czemu można odzyskać dane w przyszłości. I w przeciwieństwie do innych programów do odzyskiwania danych, nie wymaga rootowania.

Narzędzie do odzyskiwania danych FoneLab Android twierdzi, że ma wysoką stopę odzysku i może odzyskać dane nawet z uszkodzonych, zanurzonych i zewnętrznych urządzeń pamięci masowej. Oprogramowanie pomaga również odzyskać usunięte dokumenty i pliki multimedialne. Jest to doskonała funkcja, aby mieć w swoim arsenale, jeśli straciłeś dane na urządzeniu mobilnym.

Po pobraniu FoneLab, podłącz urządzenie z systemem Android do komputera. Gdy już to zrobisz, możesz wybrać typ plików, które chcesz odzyskać. Prawie wszystkie pliki telefonu mogą być odzyskane za pomocą FoneLab. Po wybraniu typów plików, postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych FoneLab Android jest jedną z najlepszych opcji dostępnych do odzyskiwania usuniętych danych. Dzięki temu programowi możesz łatwo przywrócić usunięte dokumenty, zdjęcia i filmy. I działa nawet z uszkodzonymi urządzeniami i wirusami. Oprócz przywracania usuniętych danych, możesz również użyć FoneLab jako alternatywnego rozwiązania do tworzenia kopii zapasowych.

Po wybraniu typu plików, które chcesz odzyskać, kliknij przycisk „Odzyskaj”, aby przeskanować te pliki. Po przeskanowaniu danych, FoneLab wyświetli monit o kliknięcie lokalizacji na komputerze, gdzie będzie można zapisać wybrane pliki.

Tenorshare UltData Technician

Jeśli straciłeś ważne pliki ze swojego urządzenia z systemem Android, możesz je łatwo odzyskać dzięki Tenorshare UltData Technician. Ten program może odzyskać usunięte zdjęcia, filmy, pliki audio, wiadomości WhatsApp i inne. Posiada również możliwość przywracania usuniętych dokumentów. Ponadto może naprawić najczęstsze problemy z systemem Android, takie jak awarie aplikacji i czarne ekrany.

Ten program ma przyjazny dla użytkownika interfejs i pozwala odzyskać utracone lub usunięte pliki bezpośrednio z urządzenia z systemem Android. Obiecuje, że nie udostępnia żadnych danych żadnym platformom zewnętrznym, co czyni go bezpieczną i pewną opcją odzyskiwania utraconych lub usuniętych plików. Jest łatwy w użyciu, z wszystkimi funkcjami jasno określonymi. Ma doskonały wskaźnik sukcesu i działa z prawie wszystkimi urządzeniami z systemem Android.

Po pobraniu oprogramowania należy podłączyć urządzenie z systemem Android do komputera za pomocą kabla USB. Po podłączeniu, program wykryje Twoje urządzenie i rozpocznie skanowanie danych. Po zakończeniu procesu możesz wyświetlić podgląd swoich utraconych plików. Jeśli jesteś w stanie znaleźć swoje utracone pliki, możesz przejść do następnego kroku procesu.

Podczas gdy wielu użytkowników chwali ten program, istnieją pewne problemy z nim. Interfejs nie jest zbyt przyjazny dla użytkownika, ale oprogramowanie jest bezpieczne i skuteczne, a także oferuje kilka funkcji, które sprawiają, że jest to świetny wybór dla tych, którzy chcą odzyskać usunięte dane. Obsługuje również zewnętrzne urządzenia pamięci masowej, co czyni go wszechstronną opcją odzyskiwania danych. Oferuje również wsparcie dla systemów Windows, IOS i Mac. Jeśli nie jesteś pewien, czy ten program jest odpowiedni dla Twoich potrzeb, pobierz najpierw bezpłatną wersję próbną, aby zobaczyć, jak działa. To oprogramowanie jest dostarczane ze szczegółowymi instrukcjami i wsparciem technicznym przez e-mail.

Użytkownicy mogą odzyskać usunięte zdjęcia i filmy z UltData bez rootowania urządzenia z Androidem. Dodatkowo może odzyskać wiadomości WhatsApp i dane aplikacji WhatsApp Business. Program jest również kompatybilny z ponad 6000 urządzeń z systemem Android, w tym z flagowymi modelami.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]