Odzyskiwanie danych zbawienny ratunek.

złamany pendrive odzyskiwanie danych Jakie są funkcje Android Data Recovery?

Android Data Recovery to łatwy w obsłudze program z graficznym interfejsem, który pomoże Ci zlokalizować usunięte pliki. Radzi sobie nawet z problemami związanymi z utratą danych, takimi jak uszkodzony lub czarny ekran. Może również wydobyć dane z urządzeń, które nie reagują. Poniżej znajdują się niektóre z funkcji Android Data Recovery. Możesz pobrać program za darmo.

Darmowe odzyskiwanie danych Android

Free Android Data Recovery to program przeznaczony do odzyskiwania usuniętych plików z urządzeń z systemem Android. Jest on darmowy, ale nie jest kompatybilny z maszynami Apple Mac. Ta aplikacja ma przyjazny dla użytkownika interfejs, który jest łatwy w użyciu. Posiada trzy proste kroki do odzyskania utraconych danych. Pierwszym krokiem jest podłączenie telefonu z systemem Android do komputera. Następnie należy zidentyfikować swoje urządzenie, po czym kliknąć przycisk „Odzyskaj”. Trzeci krok obejmuje wybór danych, które chcesz odzyskać.

Na szczęście istnieje kilka sposobów na odzyskanie usuniętych danych z urządzeń z systemem Android. Po pierwsze, możesz spróbować Stellar(r) Android Data Recovery, który jest dostępny w pięciu międzynarodowych językach. Został on zaprojektowany do odzyskiwania usuniętych zdjęć i filmów z telefonów z systemem Android bez konieczności rootowania. Możesz również użyć go do przywrócenia usuniętych plików audio z pamięci telefonu i karty SD. Charakteryzuje się wysokim wskaźnikiem sukcesu.

Innym sposobem na odzyskanie usuniętych danych jest użycie zewnętrznego urządzenia pamięci masowej. Będziesz jednak musiał upewnić się, że Twoje urządzenie ma wystarczającą liczbę portów USB. Ponadto musisz upewnić się, że zewnętrzne urządzenie pamięci masowej obsługuje urządzenia z systemem Android. Prędkość transferu danych może wpłynąć na Twoją metodę odzyskiwania. Będziesz musiał pobrać i zainstalować aplikację do odzyskiwania danych dla urządzeń z systemem Android przed wypróbowaniem tej metody.

Po pobraniu oprogramowania podłącz swoje urządzenie do komputera. Zostaniesz poprowadzony przez proces odzyskiwania. Następnie, można wybrać i odzyskać wybrane pliki. Darmowa wersja oprogramowania pozwala na podgląd odzyskiwanych plików i danych. Można również kupić płatną wersję, jeśli chcesz odzyskać konkretne pliki.

Free Android Data Recovery to doskonałe narzędzie do odzyskiwania usuniętych plików z urządzeń z systemem Android. Obsługuje ponad 6000 urządzeń z systemem Android i ma wiodący w branży wskaźnik odzyskiwania. Będziesz w stanie odzyskać utracone dane w ciągu kilku minut za pomocą Free Android Data Recovery. Możesz również użyć tego narzędzia do odzyskania wiadomości tekstowych. Te wiadomości często zawierają szczegółowe treści i będziesz mógł je odzyskać za pomocą tego programu.

Innym świetnym narzędziem do odzyskiwania danych dla urządzeń z systemem Android jest Aiseesoft. Możesz pobrać oprogramowanie na swój komputer i wybrać pliki do przywrócenia. Aiseesoft poprowadzi Cię przez proces i upewni się, że Twoje pliki są odzyskiwane bezpiecznie. Możesz nawet wyświetlić podgląd plików przed ich przywróceniem. Inną wspaniałą rzeczą w tym narzędziu jest to, że działa ze wszystkimi typami urządzeń z systemem Android, a nie tylko telefonami Samsung. Będzie również tworzyć kopie zapasowe danych i ponownie uruchamiać urządzenie z Androidem.

MiniTool Mobile Recovery dla Androida

Jeśli szukasz darmowego programu do odzyskiwania danych dla urządzenia z systemem Android, MiniTool Mobile Recovery dla Androida może pomóc. Ma przyjazny dla użytkownika interfejs, ale liczba plików, które może odzyskać, jest ograniczona. Możesz odzyskać do 10 plików w tym samym czasie. Oprogramowanie wymaga również debugowania USB, co jest funkcją, która pozwala mu uzyskać dostęp do wewnętrznej pamięci masowej urządzenia.

Od czasu do czasu zdarza się, że użytkownicy tracą dane ze swoich urządzeń mobilnych, czy to z powodu problemów technicznych, czy też przypadkowo. W obu przypadkach kluczowe jest odzyskanie informacji za pomocą bezpiecznego procesu. MiniTool Mobile Recovery for Android może pomóc Ci odzyskać utracone lub usunięte dane z urządzeń z systemem Android za pomocą jego dwóch modułów odzyskiwania.

MiniTool Mobile Recovery ma łatwy w użyciu interfejs, a to jest szybkie i skuteczne w skanowaniu dla utraconych plików. Po zlokalizowaniu plików, których brakuje w urządzeniu, wyświetli monit o wybranie folderu docelowego dla nich. Gdy to zostanie zrobione, proces odzyskiwania może trwać od kilku minut do kilku godzin. Po jego zakończeniu, pokaże Ci pliki, które zostały odzyskane.

Jeśli szukasz łatwego w użyciu, darmowego programu do odzyskiwania danych dla Androida, MiniTool Mobile Recovery to świetna opcja. Odzyskiwanie danych MiniTool Android może pomóc odzyskać utracone dane z urządzenia i odzyskać je na telefonie. Oprogramowanie ma darmową wersję dla urządzeń z systemem Android, która może skanować i odzyskiwać do 1 GB danych jednocześnie. Jeśli jednak chcesz odzyskać więcej niż 10 GB danych, będziesz musiał uaktualnić do pełnej wersji.

Darmowa wersja MiniTool Mobile Recovery for Android jest łatwa w użyciu i pozwala przeglądać pliki i znaleźć potrzebne pliki. Ma również możliwość odzyskiwania danych z kart SD i pamięci wewnętrznej. Ma również potężny silnik odzyskiwania i obsługuje wiele różnych urządzeń z systemem Android.

MiniTool Mobile Recovery dla Androida jest jedną z najpotężniejszych dostępnych aplikacji do odzyskiwania danych. Może przywrócić wszystkie rodzaje danych, w tym zdjęcia, filmy i dokumenty. Użytkownicy mogą pobierać odzyskane pliki przez FTP i przesyłać je do swoich komputerów. Proces odzyskiwania jest szybki i płynny, a oprogramowanie może nawet usunąć usunięte pliki i oczyścić miejsce na urządzeniu z systemem Android.

7-Data Android Recovery

Aplikacja 7-Data Android Recovery może być zainstalowana na laptopie lub urządzeniu z systemem Android przez USB. Program przeskanuje Twoje urządzenie pamięci masowej i wyświetli wyniki. Po wybraniu urządzenia pamięci masowej, aplikacja 7-Data Android Recovery poprowadzi Cię przez proces instalacji. Umożliwi również dostęp do strony internetowej dewelopera.

To oprogramowanie jest bardzo łatwe do zainstalowania i obsługuje różne wersje systemu operacyjnego Android. Może również odzyskać pliki z różnych nośników pamięci, w tym pamięci wewnętrznej i zewnętrznej karty SD. Program działa w tle, więc nie będzie spowalniać komputera lub drenażu baterii. To oprogramowanie jest kompatybilne z wieloma wersjami systemu operacyjnego Android, w tym Kit Kat i Jellybean.

Program 7-Data Android Recovery został dodany do naszej bazy danych 09/10/2013. Obsługuje system Android 2.3 i niższe, działa również z innymi dystrybucjami. Oprogramowanie ma rozmiar 2,2MB i zostało ocenione przez użytkowników na 3 gwiazdki. Jest jednak kilka rzeczy, o których należy pamiętać. Przede wszystkim, aby z niego korzystać, potrzebny będzie dodatkowy kabel USB.

Oprócz odzyskiwania plików z pamięci wewnętrznej urządzenia Android, to oprogramowanie pozwala również odzyskać obrazy, które zostały przypadkowo usunięte lub sformatowane. Oprogramowanie jest przeznaczone do odzyskiwania obrazów w wielu formatach, w tym obrazów JPG i GIF, a nawet plików audio, MP3 i 3GP. Działa również z wieloma innymi rodzajami plików multimedialnych, takich jak filmy, podcasty i inne.

Seven-Data Android Recovery jest stosunkowo łatwy w użyciu i może skanować urządzenie i zapisywać odzyskane pliki na komputerze. Możesz nawet użyć go do odzyskania danych z kart SIM. Jednak jego interfejs użytkownika nie jest tak nowoczesny, jak w przypadku innych aplikacji. Ta aplikacja jest klonem programu FoneLab.

Jeśli nie możesz uzyskać dostępu do urządzenia z systemem Android przez kabel USB, możesz być w stanie odzyskać z niego dane za pomocą oprogramowania innej firmy o nazwie Card-Reader. To oprogramowanie jest bezpłatne do pobrania i jest kompatybilne z urządzeniami z systemem Android. Ważne jest jednak, aby mieć świadomość, że niektóre programy do odzyskiwania danych mają ograniczenia i wymagają uiszczenia opłaty za ich usługi.

Eassos Android Data Recovery

Eassos Android Data Recovery to profesjonalne i łatwe w użyciu narzędzie do odzyskiwania utraconych plików z dowolnego gadżetu android. Może odzyskać pliki utracone w wyniku przywrócenia ustawień fabrycznych, formatowania lub ataku wirusa. Oprogramowanie jest kompatybilne z prawie wszystkimi markami Androida i pozwala odzyskać pliki zarówno z wbudowanej pamięci masowej, jak i karty SD. Pozwala również na podgląd odzyskiwanych plików przed rozpoczęciem procesu odzyskiwania.

Zanim zaczniesz korzystać z Eassos Android Data Recovery, musisz zainstalować oprogramowanie. Aby to zrobić, pobierz najnowszą wersję oprogramowania, która jest bezpłatna. Pliki instalacyjne są skompresowane, a do ich dekompresji będziesz potrzebował darmowego programu antymalware lub Winrar. Upewnij się, że masz wystarczająco dużo miejsca na dysku twardym, aby zainstalować Eassos, ponieważ niektóre programy antymalware mogą uniemożliwić instalację tych programów, jeśli wykryją plik jako złośliwy.

Po zainstalowaniu oprogramowania należy podłączyć telefon z systemem Android do komputera za pomocą kabla USB. Po wykryciu telefonu, oprogramowanie wyświetli urządzenia pamięci masowej i rozpocznie wyszukiwanie utraconych danych. Działa z każdym rodzajem formatu plików. Możesz wybrać dowolny plik lub folder do odzyskania za pomocą Eassos Android Data Recovery.

Po zainstalowaniu oprogramowania, kolejnym krokiem jest wybór folderu docelowego dla odzyskanych plików. Następnie oprogramowanie rozpocznie kopiowanie danych do wybranego folderu. Po wybraniu folderu możesz podejrzeć proces odzyskiwania, wybierając pliki, które chcesz odzyskać.

Eassos Recovery to solidny program do odzyskiwania usuniętych plików. Działa szybko i potrafi naprawić utracone partycje. Oferuje przyjazny dla użytkownika interfejs, z podglądami plików możliwych do odzyskania. Eassos obsługuje również różne typy plików, w tym DAO, ISO i FCD.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]